Zalım ZDF’ye İntikam Girişimi

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ahhh, üstadım ahh… Şu Alaman milleti enteresan millet. O kadar sürtündüm heriflere, bana mısın demediler birader. Yüksek Alaman teknolojisi dedikleri bu olmalı. Toplanıp bana temiz bir dayak atmamalarının arkasında Geziciler vardır diye tahmin ediyorum.

Asrın liderimize yapılan terbiyesizliğin hesabını sormak üzere planımı yaptım, ZDF şeysinin önünde kameraman arkadaşımla pusuya yattım. Avına odaklanan aslanlar gibi işime odaklandım. İçeriye giren çıkanları gözlemledim bir süre. Kim güvenlik görevlisi, kim kanal yetkilisi, üstün zekam ve yüksek vatanseverlik duygularımla tek tek tespit ettim. Şerrimi sürteceğim güvenlikçilerin fazla iri olmamasına dikkat ettim her ihtimale karşı. Uygun anı kolladıktan sonra kameraman arkadaşıma “davran bizim oğlan, gazamız mübarek ola” talimatını verdim ve gözüme kestirdiğim ihtiyara yanaştım. Herifin kolundan tutmuşum, arada çaktırmadan ufak çimdikler atıyorum belki bir an gaza gelia-haberr de iki tane çakar diye. Yok arkadaş, herifte “tık” yok. Ben kovalıyorum herif kaçıyor. O arada da sevgili izleyicilere an be an gelişmeleri aktarıyorum.

“Gördüğünüz gibi burada, işimizi yapmamıza engel oluyorlar”

“Yaşlı Alaman bize acayip küfürler ediyor” vs. anlatırken içimden dualar ediyorum, “Allam ne olur bize saldırsınlar da alem gazetecilik görsün” diye. Yok abicim. Bir insanın bu kadar sabırlı olması normal değil. Gezi’ci parmağı yoksa bu işte ne olayım. Alçak ihtiyardan umduğumuzu bulamayınca, yaş sınırını bir miktar aşağıya çektik. Gençlere yöneldik. Hani dedik, gençtir kanı deli akar, kameramızı kırar, yumruk atar, söver möver, biz de Alaman domuzunun basın özgürlüğünde ne kadar geri seviyelerde olduğunu dünya aleme gösteririz. İki kişi konuşuyor, hemen kameraman arkadaşım ve bendeniz, cengaver gibi olaya daldık. İki kişi konuşurken üçüncünün konuşması hoş karşılanmazmış derler halk arasında. Ama görev kutsal, bok yenmesi gerekiyorsa onu da yemesini biliriz asrın liderimiz için. Neyse efendim, herifler kendi arasında konuşuyor. Hiç bize bakmıyorlar bile. Oraya bir televizyoncu mu gelmiş, başçavuşun beygiri mi gelmiş saygısız herifler. Elini de cebine atmış lakayıt lakayıt konuşuyor.

Heriflerin burnunun dibine kadar sokuldum abicim. Ulan sabır taşı olsa çatlardı be. İnsan bu kadar mı duygusuz olur, bu kadar mı odun olur? Ayıp denen bi şey var. Heriflerin sakinliği karşısında ben deli oluyorum yahu. Arşlog marşlog diye daha önce bi kaç Alamanca küfür duyduydum ama işe yarar mı bilemedim. Ne yaptım ne ettim, herifleri gaza getiremedim abicim. İzimin üstüne kös kös memleketin yolunu tuttum. Bu işte kesin bir Gezici parmağı var abicim, bu kadar sabır normal bir insan için çok fazla.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Belki İlginizi Çeker

0 yorum