Kelepir delinik yasak, çok ucuza!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Aşağıdaki videoda, ikitidara yaranmak için akademik mantığı çok ucuza satan bir üniversite yönetiminin yasaklarından birinin daha kapış kapış delinmesini izleyeceksiniz.

Anadolu Üniversitesi yönetiminin uyguladığı yasakların ardı arkası kesilmiyor. Okul yönetimi, özellikle muhalif ve sol görüşlü öğrencilerin stant açmasına, broşür ve bildiri dağıtmasına, afiş asmasına, dergi ve gazete tanıtmasına kesinlikle izin vermiyor. Özel güvenlik birimi aracılığıyla da öğrencilere nefes aldırmıyor, öğrenciler üzerinde terör estiriyor.

Ali İsmail Korkmaz’ı arkadaşlarının öldürdüğünü iddia edebilen Eskişehir Valisi’nin bir de üzerine okula gelmesini protesto eden öğrencilere soruşturma açıp beş öğrenciyi uzaklaştıran yönetim, giriş kapılarında barikat kurarak cezaları sona eren bu öğrencileri ısrarla okula almıyor.

Öğenciler, bu iktidar tornasından çıkan 10 mm çapında somundan ibaret kafalara karşı, mücadelenin bitmeyen beyin hücrelerinde yeni nöronlar meydana getirmeyi sürdürüyorlar. Afiş asma yasağını önce çantalarına afiş asarak, ardından da yemekhaneyi Super Mario oyunu alanına çevirerek deldiler.

Şimdi de “slogan atmadan yürüyor”lar.

Bakalım; iktidar, yönetim, yasakları tükendiğinde kelepir nelerini satmaya kalkışacaklar?

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Belki İlginizi Çeker

0 yorum