Saç jölesi ruh sağlığını olumsuz etkiliyor

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut desteksiz atışlarına devam ediyor. TRT Haber’de konuşan ‘Jöleli’ lakaplı Bulut, Balkanlar’da, Afrika’da, Orta Asya’da, Ortadoğu’da halkın “İstanbul’dan nasıl yönetiliriz”i konuştuğunu ileri sürdü.

Bulut Stratosfere yükseldiği programda şöyle laflar etti:

“Balkanlar Türkiye’ye doğru dönüyor. Balkanlar bu coğrafyanın merkezine dönüyor. Yunanistan’da, Romanya’da, Bulgaristan’da bunlar konuşuluyor halkın arasında. Avrupa Birliği’ni boş ver Türkiye’yle birlikte yeni bir senaryo ne olabilir. Bu halkın arasında şu anda konuşuluyor. Belki Alman hükümetinin baskısıyla hükümetler konuşamıyor ama halk şu anda Osmanlı İmparatorluğu’nu da çok iyi bilerek, İstanbul’dan nasıl yönetilirizi konuşmaya başladı. Bakın bu çok açık. Ortadoğu’da İstanbul’dan nasıl yönetilirizi konuşuluyor. Orta Asya’da nasıl yönetiliriz konuşuluyor. Afrika’da İstanbul’dan nasıl yönetiliriz konuşuluyor.”

Yiğit Bulut’un bundan sonra eli yükseltmesi, Trump’ın ABD Başkanı seçilmesi halinde Amerika’nın anahtarını Tayyip’e vereceğini iddia etmesi bekleniyor. Kim bilir, belki Çinliler de Osmanlı ya da Tayyipli tebaası olmaya hazırlanıyordur.

Gerçi kim uğraşacak 1,5 milyar Çinliyle şimdi, değil mi?..

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Belki İlginizi Çeker

0 yorum