Dün hesap soracağız diye yürüyenler, bugün Rus pilotun ailesine ev veriyor

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Antalya’nın Kemer Belediyesi, düşürülen Rus uçağının pilotunun ailesine ev vereceğini duyurmuş.

Kemer Belediye Başkanı MHP’li Mustafa Gül, Rus pilotun ailesine ev verme isteklerini  Rusya’nın Antalya Başkonsolosluğu’na iletmiş. Rusya Federasyonu Antalya Başkonsolosu’nu  konsoloslukta ziyaret eden Başkan Gül, kendisiyle bir süre basına kapalı görüşmüş.

Başkan Mustafa Gül, “7 ay süren Türkiye- Rusya krizinin ardından ilişkilerin düzeleceği yönünde görüşlerin bildirilmesi bizleri mutlu etmiştir. Kemer olarak bizim de çorbada tuzumuz bulunsun istedik. Devletimiz bu kadar turizmcinin önünü açmışken, biz de otelciler olarak jest yapalım diye düşündük.” diyerek Erdoğan’ın, Putin’den özür dilemesine çok sevindiğini göstermiş oldu.

Oysa Rusya’nın Suriye’ye yaptığı hava harekatı sırasında MHP’lilerin, ülkücülerin vatan aşkıyla, bir çok yerde nasıl Rusya’yı protesto ettiğini hepimiz çok iyi hatırlıyoruz. Bayırbucak Türkmen’lerini de bahane ederek Rusya Konsolosluğuna yürümelerini, Rusya’yı soykırımla suçlayıp dökülen kanların hesabını soracağız diye basın açıklamalarıyla kahramanlık tasladıklarını biz çok iyi hatırlıyoruz.

Tayyip Erdoğan’ın Putin’den özür dilemesine şimdi ne çok sevinmişler ki, ortada ne ülkü kaldı, ne ocağı, ne de sorulacak hesabı.

 

lkclerZRusyaZKonsolosluyunaZyrd1

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Belki İlginizi Çeker

0 yorum