Dünya ağlıyor, bizimkiler kıkırdıyor!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

kopru1İstanbul Atatürk Havalimanı katliamı bu akşam oynanan Polonya-Portekiz maçı öncesi statta 1 dakika boyunca alkışlarla protesto edilirken, fiili KaçAk Saray iktidarının önde gelen figürleri köprü açılışında sanki hiçbir şey olmamış gibi, katliamda sorumlulukları yokmuş gibi, fıkırdayıp kıkırdıyordu. Konfetiler fırlatılıyor, soytarılar göbek atıyordu. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş her zamanki gibi takma dişlerini sergilemekten kaçınmıyordu. Halbuki daha iki gün önce, katliamın ardından onun sorumluluğunda olan taksiler 100 dolara katliam mağduru taşıyordu!

Ulusal bayramları ‘terör’ gerekçesiyle kutlamayan ama katliamın iki gün sonrası insanı hayrete düşüren pişkinlikleriyle ‘köprü güzellemesi’ yapan muktedirler, bu arada dünyanın mesafesine göre en pahalı geçiş ücreti alınan köprüsünü açtıklarından hiç bahsetmiyordu tabii!..

kopru2Evet… 2 bin 682 metre olan köprüden 35 dolar + KDV geçiş ücreti alacaklar. Daha doğrusu peşkeş çektikleri şirket alacak. Artık komisyon kime gidiyor, orasını dillerinden hiç düşürmedikleri Allah bilir!

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Belki İlginizi Çeker

0 yorum