Fethullah: “Kılıçdaroğlu’nun cinsiyeti bozuk”

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Isparta Cumhuriyet Başsavcılığı’nın hazırladığı ‘Fethullahçı Terör Örgütü’ iddianamesinde acayip detaylar var. Artık bu memlekette hiçbir bilgi güvenilir değil ama Fetullah Gülen’in Savcılık iddianamesine giren notlarında, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Genel Sekreter Gürsel Tekin ve Aydın Doğan familyası hakkında çok pis ifadeler geçiyor.

BUNLARIN TOPU MEZHEPÇİ!

İddianameye göre Gülen’in notlarında, “Kemal Kılıçdaroğlu ve Gürsel Tekin ikisinin de cinsiyeti bozuktur. Çok sinsi yeraltı faaliyeti gibi faaliyetler içinde olduklarını söylediler, varoşlarda bilhassa faaliyetleri varmış” deniyor. Alevilerle ilgili endişelerini belirten Gülen şunları söylüyor:
”Cem Başkanı İzzettin Doğan dini bilmiyor. Aleviler bunlarla ilgileniyor. Bizim de kusurlarımız oldu. Bu camiayı çok ama çok ihmal etmişiz. Dersim hadisesi sebebiyle bayağı da Amerika’ya gelen olmuş, buraya yerleşmişler. Kendi dedelerine çok saygı gösteriyorlar. Esasen bunlar Yargıtay’a Anayasa’ya yerleşmişler, ağaların da baya içindeler. Sünni camiadan intikam almak düşüncesindeler. Bunların çocuklarıyla yakından ilgilenelim. Tunceli’ye bir defa gitmiştim. İçeriye girmeye bile korktum.”

AYDIN DOĞAN’IN KIZLARI

Gülen’in notlarında Aydın Doğan ailesine ilişkin şu iddiaları var: “Aydın Doğan’ın kızları anlaşamıyorlar. Her kızını bir gazetenin başına koymuş. Onlar Başbakan’a düşmandılar. Mehmet Ali Bey onların birazda olsa adavetini kırdı. Esasen Arzuhan Hanım evlatlarının içerisinde en kabiliyetlisi onu öne çıkarmış olabilir. Hizmetleri bilmemeleri normaldir. Demek ki arkadaşlarımız onlara ulaşamamışlar. Hidayet, Arzuhan Yalçındağ’a okulları ve hizmetleri anlatmış, ben bunların böyle olduğunu hiç bilmiyordum demiş onun üzerine Kuran’ı Kerim istedi”.

‘DAMAT’ PENSİLVANYA’YA GİTMİŞ!

“Aydın Doğan’ın damadı Mehmet Ali Yalçındağ buraya geldi. Çok saygılı davrandılar. Öyle zannediyorum ki o bunlar gibi düşünmüyor. Eğer kayınpederini ikna edebilirse ihtimal ki medyadan ayrılmak istiyorlar. Birileri televizyon, gazete ne varsa satın ama Hürriyet kalsın demiş. Ama çok büyük bir 2,5 milyar gibi bir parayı telaffuz ediyorlar. Bunu alan da zor çıkar.”

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Belki İlginizi Çeker

0 yorum