Durum Çok Ciddi

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Acele sazan aranıyor. Vay adımıza hesap açılacakmış, birileri paylaşım yapacakmış.

Durum çok ciddi, acilen sosyal medyayı bırakmalıyız. Bence bilgisayarları ve cep telefonlarını en yakın karakola teslim etmeliyiz. Bilgi paylaşımından bilgisizlik paylaşımına geçen über milletler arasında yerimizi aldık. Dezenformasyon manyaklığı, sağcısı-solcusu virüsten beter sardı bizi.

Ya aslında durum o kadar ciddi değil diye ayrıca billur geçmek isterdim. Geçemiyorum, çok sevdiğim abiler ablalar, benim gibi boş beleş insan olmayan okuyan, okutan kişiler düşmüş batağa.

Kim ne yapsın bizi? Bak bazı insanların cidden düşmanı çoktur da, şaka amaçlı “Dur şu bakkal Hüseyin Emmi adına bir hesap açayım da darbe övüp, karakola attırayım” mevzusuna girmez kimse. En fazla adınıza açılan hesapla para isterler. Ha yakalatılan kişi başına para ödülü olsa en başta ben kopyalar yapıştırırdım yazıyı, para için sülalesini satacak insanlarla yaşıyoruz.

Aziz milletim, sevgili vatandaşlarım, gadasını aldıklarım; şu “Resmileşti Dikkat” familyasından şeyleri niye böyle acayip ciddiye alıyorsunuz alüminyum? Jandarma sizi niye alsın lan? Hepiniz Starbucks’a yakın oturuyorsunuz. Oraya da mı jandarma bakıyor?

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Belki İlginizi Çeker

0 yorum