Yanlış anlaşılmasın, o bir profesör!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Yaptığı siyaset ve toplumsal tespitleriyle gerçek bir bilim insanı olan Burhan Kuzu müthiş analizleriyle herkesi kendine hayran bırakmaya devam ediyor.

Kuzu şimdi de ABD gizli servislerine parmak ısırtacak derecede önemli ve gizli bilgileri kamuoyuna açıklayarak gündemi derinden sarsıyor.

15 Temmuz darbe girişiminde ABD’li 3 ajanın da bulunduğunu söyleyen Kuzu, artık gülmekten mi yoksa şoka uğramaktan mı bilinmez, midelere ağrı sokan bir gerçeği CNN Türk ekranlarından duyurdu:

“Rahmetli başkan John F. Kennedy Türk dostu olduğu için öldürüldü!”

Türkiye’nin güçlenmesini istemeyen dış mihraklar hadisesinin, bir ABD başkanının bu sebeple suikaste uğrayabilmesi noktasına kadar geldiğini görünce insan, “Biz neymişiz be abi?!” demekten kendini alamıyor.

Anayasa profesörü olma hikayesi oldukça ilginç olan Burhan Kuzu “bilimsel” tespitlerinde “akademik” dille devam ediyor:

“Ben sana bir şey söyliyim, belki şey gelecek sana ama Amerika’yı İsrail yönetiyor!”

Gerçekten mi Burhan bey? Şoke etmeye devam ediyor:

“Bir tane daha şey var aklıma gelmedi, Amerikan başkanı. Adam dedi ki ben geldiğim zaman dedi dış politikayı değiştiricem dedi, gariban ülkelerin işte Afrika’dır, Ortadoğu’dur petrolünü gömüyoruz onu ordan alıyoruz, karşıyım ben, böyle bir şey olamaz filan dedi ve seçildi adam. 6 ay sonra götürdüler akrep soktu diye rapor tuttular gitti adam.”

Bu bilgi birikimine, bu üst düzey analiz yeteneğine ulaşamayacağız belki ama akademinin nasıl bir cevherle karşı karşıya olduğunu ibretle izliyoruz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Belki İlginizi Çeker

0 yorum