Fethullahçıları devlete CHP yerleştirmiş! -VİDEO-

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Memur-Sen eski Başkanı AKP milletvekili Ahmet Gündoğdu, ‘Cemaat’i devlete CHP’nin yerleştirdiğini iddia ederek “Biz fark edinceye kadar zaman geçti… Farkına varınca temizliyoruz” dedi. Hemen akabinde sosyal medyada Gündoğdu’nun Fethullahçıları yere göğe sığdıramadığı konuşmalar düştü.

CNN Türk’te Şirin Payzın’ın sunduğu ‘Ne oluyor?’ programına katılan AKP Milletvekili Ahmet Gündoğdu programa katılan CHP’li Öztürk Yılmaz, Gündoğdu’ya “Siz bu kafayla giderseniz sürekli darbeyle karşılaşacaksınız. Çünkü Cemaat’i siz yerleştirdiniz, demokrasiden anlamıyorsunuz” dedi. Bu sözler üzerine oldukça ilginç bir çıkış yapan Ahmet Gündoğdu, “FETÖ’yü devlete siz yerleştirdiniz, biz fark edinceye kadar zaman geçti. Seyfi Oktay ve adamları yerleştirdi. Biz farkına varınca temizliyoruz” cevabını verdi.

Gündoğdu, 2011 yılında “Fethullah Hoca cemaatinin de Türkçe olimpiyatları ve Türk okullarıyla yaptığı hizmetlerin tartışmaya açılmasını doğru bulmuyoruz. Bu hizmetlere destek olamayanlar bari gölge olmasınlar” demişti. İşte o görüntüler:

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Belki İlginizi Çeker

0 yorum