Zırhlı araç 73 yaşındaki kadını ezdi! -VİDEO-

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Dersim’de bir zırhlı araç 73 yaşındaki kadını ezdi. Dersim’de saat 10 civarında Seyid Rıza Meydanı’na giren Cobra tipi zırhlı araç aşırı hızla döndüğü virajda Naciye Özdemir adlı kadını ezdi. Zırhlı aracın altında 4-5 metre sürüklenen Özdemir’in etrafına yüzlerce yurttaş toplandı. Zırhlı araçtan inmeyen polislerin önünü kapatan yurttaşlar daha sonrasında gelen ambulansla kadını Dersim Devlet Hastanesi’ne götürdüler. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen Özdemir yaşamını yitirdi.

Olayın ardından olay yerine çok sayıda zırhlı araç ve polis ekibi geldi. Cobra Tipi zırhlı aracı olay yerinden çıkarmaya çalışan polis ile yurttaşlar arasında arbede yaşandı. Polisleri çembere alan yurttaşlar zırhlı araç içerisindeki polisin dışarıya çıkmasını istedi. Olay yerinden ayrılmayan yurttaşlar polise tepki göskerdi. Polis araçlarının tekmelendiği ve tabure atıldığı olayda yine polislere tekme ve yumruklarda vuruldu. Halkın tepkisi  karşısında geri çekilmek zorunda olan polisler zırhlı aracı olay yerinden hızla kaçırdı. Olay yerine savcı gelmezken trafik polisleri yurttaşların yanında tutanak tutarak yolu şeritle kapattı.

Görgü tanıkları aracın kadını görmesine rağmen hızlandığını ve üzerinde ileri geri gittiğini öne sürdü. Dersim’den gelen görüntüler:

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Belki İlginizi Çeker

0 yorum