Oral Çalışlar’ın seksi oğlu yine altına kaçırdı!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Anne ve babasının tüm çabasına rağmen sadece bir ‘şey’ olabilen Reşat Çalışlar, ilgi çekmek için saçmalıklarına devam ediyor. Elif Şafak ile Aslı Erdoğan’ı karşılaştırıp Şafak’ın güzel, Aslı Erdoğan’ın çirkin olduğunu söyleyen küçük Çalışlar, daha önce de ilgi çekmek için “Solcu kızlar çirkindir” gibi ahmakça ve alçakça bir genellemeyle gündeme gelmişti.

Reşat Çalışlar’ın hapisteki bir kadın yazara çirkince saldırması akla eski ‘marifet’lerini de getirdi. Nefret edilerek ilgi çekme akımının küçük ama mide bulandırıcı örneklerinden olan küçük Çalışlar, önemli zevzekliklere imza atmıştı.

resat1Bir dönem ‘ekşisözlük’te yazdığı “polis copundan tahrik olan solcu hatun”, “türban karşıtı orospu”, “tecavüz etmeden öldüren şerefsiz katil”, Sivas Katliamı’nın yıl dönümünde “Madımak otelinde sevişme teklifi almak” başlıklı yazılarla ‘meşhur’ olan Reşat Çalışlar, Twitter’dan da kürtaj yasasıyla ilgili Kadıköy’de yürüyüş yapacak kadınları hedef almış ve, “Yarın, Türkiye’deki toplam kaşar miktarının sadece %10′u buzdolaplarında,%90′ı ise Kadıköy’de olacak” mesajını atmıştı.

Tabii esas konu, ona buna “çirkin” sıfatını yakıştıran küçük Çalışlar’ın, güzelden de öte, son derece seksi bir insan olması. Annesi onu böyle olsun diye özel olarak beslemiş, öyle duyduk…

resat

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Belki İlginizi Çeker

0 yorum