Irz düşmanının uşakları provokasyona hazırlanıyor!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

“Milletin a..na koyacağız!” lafıyla hafızalara kazınan iktidar müteahhidi Mehmet Cengiz’in uşakları Rize’de provokasyon hazırlığına başladı. Artvin Cerattepe’nin Mehmet Cengiz’e ait maden şirketi tarafından katledilmesine engel olmak için açılan dava yarın Rize İdare Mahkemesi’nde görülecek. Mahkeme öncesi Mehmet Cengiz’in adamları kentte bildiriler dağıtarak duruşmaya müdahil olmak üzere mahkemeye gelecek olan Artvinlilere saldırı çağrısı yaptı!

Mehmet Cengiz’in adamları tarafından dağıtılan ‘Vatansever Rizeli Gençler’ imzalı bildiride, yine ‘dış güçler’ iddiaları ortaya atılarak, Rize Adliyesi’ne gelecek olan Artvinliler için “devletimizin milli çıkarlarına tahammül edemeyen vatan düşmanları” ibaresi kullanılıyor. Açıkça saldırı çağrısı yapılıyor, sanki düne kadar Fethullahçıların ortağı AKP değilmiş gibi, Artvinliler için ‘Fethullahçı’ imasında bulunuluyor…

Buradan bir kez daha ilan ediyoruz: Bu topraklara ihanet eden birileri varsa, onlar biraz daha zenginleşmek için ormanlarımızı, derelerimizi katleden aşağılık sermayedarlardır. Artvin halkı kendi yaşam alanını korumak, memleketin yağmalanmasını engellemek için mücadele ediyor.

Rizeli gençler! “Milletin a..na koyacağız!” diyen ırz düşmanı müteahhitlere uşaklık etmeyirizeli_pecetecilern! Ormanlarımıza, derelerimize,
geleceğimize hep beraber sahip çıkalım!

Ve iktidara sesleniyoruz!

Hiçbir provokasyon bizi engelleyemez. Bu mücadele devam edecektir. Cerattepe’yi de, ülkemizi de yağmacılara bırakmayacağız!

Sonuna kadar mücadele edeceğiz!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Belki İlginizi Çeker

0 yorum