Şortlu kadına tekme vakasında azmettiren belli!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Malum, bir halk otobüsünde Abdullah Çakıroğlu adında -şizofren olduğu söylenen- bir güvenlik görevlisi, şort giymiş olduğu için hemşire Ayşegül Terzi’ye uçan tekme attı. Genç kadın yaralandı. Abdullah Çakıroğlu ise olaydan bir gün sonra yakalandı, hemen ertesi gün ise serbest bırakıldı…

Abdullah Çakıroğlu yaptığı açıklamada, “Her şey İslam hukukuna göre oldu” dedi. Çakıroğlu’nun sosyal medya sitesi Facebook’taki paylaşımları da ortaya çıkmıştı. “Açık gezen kadın karımdır” yazısını kendi sayfasına eklediği görülen Çakıroğlu’nun, sıklıkla Menzil tarikatına ait sayfalardan paylaşımlar yaptığı da görülmüştü.

Abdullah Çakıroğlu’nun azmettiricisi tarikatlardır. Her türden yobaz, şeriatçı, bu türden sapıkları kışkırtıyor. Sokaklarda kadınlar dövülüyor, sapık saldırganlar elini kolunu sallayarak sokaklara dönüyor. Bu cühela sapık takımını kimlerin azmettirdiğine dair bir video yayınlayacağız. Otobüslerle ilgili bir konuşma bu. Şeriatçı takımının tanınmış vaizlerinden, şimdi ölmüş olan Timurtaş Uçar’ın konuşması, kadınlara saldıran primatların ideolojik gıdalarını nereden aldığını açıkça ortaya koyuyor:

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Belki İlginizi Çeker

0 yorum