Çocuklara asker üniforması giydirip darbe gösterisi yaptırdılar

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bursa Osmangazi ilçesindeki Orhanbey İlkokulu öğrencilerine 15 Temmuz darbe girişiminin önlenmesine ilişkin gösteri yaptırıldı. Gösteride öğrencilere askeri üniformalar giydirildi.

Eğitimde yüzlerce sorun beklerken, darbe girişimi sonrası FETÖ bahanesiyle binlerce öğrenci öğretmensiz yeni eğitim ve öğretim yılına başlarken tam AKP iktidarına yaraşır dahiyane bir fikir bulmuşlar.

DİHA’nın haberine göre, Bursa’da merkez Osmangazi ilçesindeki Orhanbey İlkokulu öğrencilerine 15 Temmuz darbe girişiminin önlenmesine ilişkin gösteri yaptırıldı.  Bu yeni eğitim ve öğretim dönemine AKP talimatı ile okullarda 15 Temmuz darbe girişiminin önlenmesini anlatan etkinlikler düzenlendi. Bunlardan biri de Bursa Osmangazi İlçesi Orhanbey İlkokulu. Çocuklara darbe girişimi ve “demokrasi nöbeti” gösterisi yaptırılarak, asker üniforması giydirildi.

Okul Müdürü Hilmi Sevim, öğrenci ve velilere hitaben yaptığı konuşmada, Türkiye’nin en sıcak Temmuz’unu yaşadığını belirterek, “Hainler, çocuklarımızın geleceğini çalmak istediler. Ancak, milletin karşı duruşuyla hain emellerine ulaşamadılar” dedi. Gösteri ve konuşmaların ardından öğrenciler derslere girdi.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Belki İlginizi Çeker

0 yorum