Tekmeci sapık tepkiler üzerine yine gözaltında! Ya Ayşegül? -VİDEO-

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bipolar, şizofren falan dediler, tekmeci sapık Abdullah Çakıroğlu’nu gözaltına alıp saldılar. Ne var ki, tüm ülkede büyük bir öfke ve tepki yükseldi, polis saldırganı tekrar gözaltına aldı.

Bunun için bu kadar tepkiye mi gerek vardı? Özgecan’ı paramparça edip yakan o sapıklardan ne farkı var bu tekmeci Abdullah’ın? Ya da, bırakın Abdullah’ı bir kenara, saldırıya uğrayıp bayılan kadını otobüsten atıp yoluna devam eden o şoför niye gözaltına alınıp cezalandırılmıyor?

Bu soruların cevabı basit aslında. İktidarın ideolojisi, sapık Abdullah’ın ve aşağılık şoförün ideolojisidir! ‘Milli İrade’ dedikleri, ‘Abdullah İradesi’dir! Şimdi nazik günlerden geçtikleri için, büyüyen her tepki onları korkutuyor. Hemen geri adım atıyorlar, tepkileri yatıştırmaya, sonra yeni hamleler yapmaya çalışıyorlar.

Biz bu numaraları yemeyeceğiz. Halkın, tabii şuur sahibi halkın öfkesini yansıtmaya devam edeceğiz. Saldırıya uğradıktan sonra evden çıkamayan gencecik bir kadın için, Ayşegül Hemşire için bu vakanın üzerine gitmeye devam edeceğiz. Ayşegül’ün bu görüntülerini hiç unutmayacağız:

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Belki İlginizi Çeker

0 yorum