CHP: Bildiklerini açıklamayan parti!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bir CHP klasiği: Bir bilgimiz var ama açıklayamıyoruz! Ne zaman gündemi sarsacak bir olay olsa ve sebebini bilmediğimiz  gelişmeler yaşansa mutlaka CHP tarafından birisi çıkar açıklamalarda bulunur ama cümlenin sonuna da bunu ekler: Bir bildiğimiz var ama açıklayamıyoruz!

Niye kardeşim? Niye açıklamıyorsunuz ya da açıklamanızı engelleyen ne? Açıklamadığınız bilgiler için niye “açıklamalar” da bulunuyorsunuz o zaman?

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu,  CNN Türk’te yayınlanan ‘Tarafsız Bölge programında Ahmet Hakan’ın sorularını yanıtlarken, 15 Temmuz darbe girişimi sonrası ETÖ’nün firari ‘hava kuvvetleri imamı’ olarak bilinen Adil Öksüz’ün gözaltına alınıp çıkarıldığı mahkemece serbest bırakılmasına tepki göstererek,” Adil Öksüz’ün kaçmasının üzerine neden gidilmiyor? Kim bu Adil Öksüz? Neden yakalanmıyor? Bir bilgimiz var ama açıklayamıyorum.” dedi.

Böylesi önemli bir konuda bilgi sahibi olacaksın ama “açıklamıyorum” diyeceksin! Koruduğunuz FETÖ’ mü, Adil Öksüz mü, yoksa AKP ve Tayyip Erdoğan mı?

Tabii Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıklamam dediği yerde Gürsel Tekin niye konuşsun ki? O da “açıklamam” diyenler kervanına katıldı.

Gizli Gündem programına katılan Gürsel Tekin,  Üçüncü Köprü ve çevre yolları civarındaki araziler için SİT alanı ilan edilmesi amacıyla yasa teklifi verdiğini hatırlatarak, ”2007 yılından bu yana oralarda kimlerin arazi topladığını tek tek biliyorum. Ya İkinci Köprü’de olduğu gibi SİT alanı ilan ederler veya ben kimin arsa topladığını açıklarım” dedi.

chpli-gursel-tekinden-carpici-iddia-bakanin-yakini-da-o-orgutten_137

Biz de bekledik şimdi açıklayacak diye.

CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu da, Üçüncü Köprü yakınlarında Brüksel kökenli bir fonun çok yüklü alım yaptığı bildiğini vurgulayark, ”Yakında belgesi ile açıklandığında bizleri yönetenler utanacaklar” diye konuştu.

O  da biliyor ama konuşmuyor mu?

Konuşmayın, siz bildiklerinizi açıklamayın. Talan, yağma, kıyım, emekçileri sömürenleri, hırsızları, yalancıları sakın açıklamayın. Sizin sustuğunuz yerde AKP ve Tayyip Erdoğan’ın bülbül kesildiğini de sakın unutmayın.

Bu halk nasıl olsa size her şeyi açıklayacak günü geldiğinde!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Belki İlginizi Çeker

0 yorum