Siz geri zekalı mısınız?! HAZİRAN Yürütme Kurulu Üyesi ‘FETÖ’den gözaltında!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Hepsi uzun yıllar Fethullahçılarla enseye tokat olan Yasama-Yürütme-Yargı mensupları, 15 Temmuz darbe girişiminden sonra hem “Kandırıldık” türküsü söylüyor, hem de şuursuzca sağa-sola saldırıyor. Son olarak Antalya’da Birleşik Haziran Hareketi Türkiye Yürütme Kurulu Üyesi Zeynel Abidin Ergen “Fethullahçı” olduğu gerekçesiyle gözaltına alındı!

Zeynel Hoca, ÖDP eski Antalya il başkanıyken son dönemde Birleşik Haziran Hareketi’nin Türkiye Yürütme Kurulu’nda görev almıştı. Bu sabah saatlerinde TEM polisleri tarafından evi basılarak gözaltına alınan Zeynel Hoca’nın gözaltı gerekçesi olarak ‘FETÖ’ üyeliği şüphesinin gösterildiği belirtildi.

Zeynel Hoca Antalya’da kitle mücadelelerinde öne çıkan ve tüm devrimci kamuoyu tarafından yakından tanınan bir isim. Onu gözaltına alacaklarına, Ankara’yı parsel parsel Fethullahçılara peşkeş çeken Melih Gökçek’i, damadı Fethullahçılıktan tutuklu Kadir Topbaş’ı sorgulamaları icap eden Emniyet ve Yargı mensupları, ‘yukarıdan’ emir gelmediği için böyle boş işlerle uğraşıyor olsa gerek…

Antalyalılar Zeynel Hoca için çağrıda bulunarak, “Bir özgürlük savaşçısı eğitimcinin güvercin hareketleri, ne at izine, ne de it izine karışır. Bugün saat 17.30 da Attalos Heykeli önünde Basın Açıklaması ile demokrasi güçleri tepkilerini dile getirecek. Sessiz kalma!” ifadelerini kullandı. Bütün Antalyalıları basın açıklamasına katılarak Zeynel Hoca’ya sahip çıkmaya çağırıyoruz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Belki İlginizi Çeker

0 yorum