“Aşkım lan ben zengin oldum” ile “Sıfırlayayım bıbıcım”… -VİDEO-

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Burdur’da kendisini polis olarak tanıtarak vatandaşları dolandıran ve aldığı paralarla ‘Aşkım zengin oldum’ diyerek video çeken şahıs, polis tarafından suçüstü yakalandı. Burdur Emniyet Müdürlüğü’nde ifadesi alınan M.E.A., çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Burdur Cezaevi’ne gönderildi. Tutuklanan M.E.A’nın yaptığı dolandırıcılıklar sonucu elde ettiği para ve ziynet eşyaları ile birlikte sevincini paylaştığı bir video görüntüsü bulundu. Burdur Valiliği tarafından paylaşılan görüntülerde, dolandırıcı M.E.A’nın çaldığı ziynet eşyası ve paraların detayları yer aldı. Kendisini de çekmeyi ihmal etmeyen M.E.A, videoda “Aşkım lan, görüyor musun, zengin oldum bak” diye kız arkadaşına seslendi.

Şimdi, tabii bu arkadaşın tutuklanması icap ediyordu, tutuklandı. Ya “Bıbıcım paraları sıfırlayayım mı?” diye kaydı olanlara, evlerinden kasa kasa paralar çıkan ‘Bakan Çocukları’na, evlerine rüşvet götürülürken Fethullahçı polislerin kayda aldığı bakanlara ne oldu? Onlar “mağdur” oldu!..

Aşağıdaki videoyu Bilal Erdoğan’a, Egemen Bağış’a, Muammer Güler’e, güzel saat sahibi Zafer Çağlayan’a ve “Her şeyi Tayyip’in bilgisi dahilinde yaptım” diyen Erdoğan Bayraktar’a armağan ediyoruz:

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Belki İlginizi Çeker

0 yorum