Bruce Springsteen’den Trump’a: Moron!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Rock efsanesi Bruce Springsteen, ABD’de Cumhuriyetçi Parti’nin tartışmalı başkan adayı Donald Trump’a açıkça ‘moron’ dedi. Springsteen, Trump’ın adaylığını ‘trajedi’ diye niteledi.

İşçi sınıfının sorunlarını anlattığı şarkılarıyla efsaneleşen Bruce Springsteen’den Donald Trump için “Cumhuriyet bir moronun kuşatması altında. Bunun demokrasimiz için bir trajedi olduğunu söylemek abartılı değil” diye konuştu.

Rolling Stones dergisiyle söyleşi yapan Springsteen, göçmenlere yönelik ırkçı söylemiyle tepki çeken Trump için şu ifadeleri kullandı: “Görünür hale getirdiği fikirlerin hepsi -beyaz milliyetçiliği ve aşırı sağcılık- çok tehlikeli. Son derece karmaşık sorunlara çok basit yanıtlar veriyor.

2016-02-15-1455534387-1672884-nbcfiresdonaldtrumpafterhecallsmexicansrapistsanddrugrunners

Kasımda yapılacak seçimlerde Demokrat aday Hillary Clinton’ı destekleyeceğini söyleyen Springsteen, Trump’ı ‘ABD için bir utanç’ diye niteledi:

Trump’ın ekonomik açıdan zor durumdaki kişilere neden ilginç geldiğini anlayabiliyorum. Kazanabileceğini sanmıyorum ama seçime girmesi bile Amerikalılar için büyük bir utanç. ABD’de, gelir dağılımı konusundaki son derece büyük eşitsizlik gibi sorunlarımız var. Bu, ortamı demagoji için uygun hale getiriyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Belki İlginizi Çeker

0 yorum